ФАКУЛЬТЕТ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ И
КИБЕРБЕЗОПАСНОСТИ

Одесская национальная
академия пищевых технологий
Знайомство викладачів та студентів ФІТтаКБ с виноробним підприємством «Чорноморська перлина»

Знайомство викладачів та студентів ФІТтаКБ с виноробним підприємством «Чорноморська перлина»

 

Студенти різних факультетів академії вже не перший рік виконують комплексні дипломні роботи та проекти. Так, зараз студенти факультетів інформаційних технологій та кібербезпеки і технології вина та туристичного бізнесу залучені до комплексного дипломного проекту під загальною назвою «Формування стратегій розвитку еногастрономічного туризму в м.Одеса та Одеській області».Всього задіяно в проекті 6 студентів, в тому числі 2 студенти ФІТ та КБ – Ганжи Д.Г. (ОКР «бакалавр», 4-й курс) та Граніковський О.М. (ОКР «магістр», спеціальність 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»).20 травня 2017 року в рамках виконання цього проекту доцент кафедри ІТ та КБ Корнієнко Ю.К. та студент Граніковський О.М. спільно з представниками факультету технології вина та туристичного бізнесу відвідали виноробне підприємство «Чорноморська перлина», розташоване в селищі Базар’янка Татарбунарського району Одеської області.      В чому причина візиту? Справа в тому, що складова проекту, що буде виконувати Граніковський О.М., буде присвячена створенню віртуального туру саме на підприємстві «Чорноморська перлина». Зараз вже почалася активна підготовка до виконання дипломного проекту.       Загалом, комплексний проект розрахований на 2 роки. Слід відмітити, що перший етап проекту під назвою «Проект туристичної агенції «Tasty Tour» (на базі ОНАХТ)» вже почався у вересні 2016 року, зараз триває та має закінчитись у червні 2017 року. А ось другий етап – «Проект розширення асортименту послуг туристичної агенції «Tasty Tour» (на базі ОНАХТ)» буде виконуватись у наступному навчальному році.

 

Доцент кафедри ІТ та КБ  Ю.К.Корнієнко

 

Новости
30 Август 2017

О собрании студентов ФИТиКБ, поступивших после техникума
Внимание студентов факультета ИТиКБ всех специальностей, поступивших с дипломами младших специалистов после техникума! Общий сбор проводится 1 сентября в 13.00 в аудитории 312.
30 Август 2017

О сборе первокурсников 1 сентября
Внимание студентов ФИТиКБ, поступивших на 1 курс! Торжественная линейка посвящения первокурсников в студенты будет проводиться 1 сентября в 9.00 (сбор студентов факультета ИТиКБ в 8.45) в Академии пищевых технологий по адресу: Канатная, 112 (внутри двора возле памятника).
29 Август 2017

О поселении в общежитие студентов ФИТиКБ
Внимание студентов, нуждающихся в общежитии! Выдача документов на поселение в общежитие (ордера) будут производиться 30.08.2017 - 4.09.2017 заместителем декана ФИТиКБ Бойцовой Ольгой Сергеевной в деканате ФИТиКБ (ауд.310) на Дворянской, 1/3 (тел.7232216).