Знайомство викладачів та студентів ФІТтаКБ с виноробним підприємством «Чорноморська перлина»

Студенти різних факультетів академії вже не перший рік виконують комплексні дипломні роботи та проекти. Так, зараз студенти факультетів інформаційних технологій та кібербезпеки і технології вина та туристичного бізнесу залучені до комплексного дипломного проекту під загальною назвою «Формування стратегій розвитку еногастрономічного туризму в м.Одеса та Одеській області».

Всього задіяно в проекті 6 студентів, в тому числі 2 студенти ФІТ та КБ – Ганжи Д.Г. (ОКР «бакалавр», 4-й курс) та Граніковський О.М. (ОКР «магістр», спеціальність 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»).

20 травня 2017 року в рамках виконання цього проекту доцент кафедри ІТ та КБ Корнієнко Ю.К. та студент Граніковський О.М. спільно з представниками факультету технології вина та туристичного бізнесу відвідали виноробне підприємство «Чорноморська перлина», розташоване в селищі Базар’янка Татарбунарського району Одеської області.

В чому причина візиту? Справа в тому, що складова проекту, що буде виконувати Граніковський О.М., буде присвячена створенню віртуального туру саме на підприємстві «Чорноморська перлина». Зараз вже почалася активна підготовка до виконання дипломного проекту.

Загалом, комплексний проект розрахований на 2 роки. Слід відмітити, що перший етап проекту під назвою «Проект туристичної агенції «Tasty Tour» (на базі ОНАХТ)» вже почався у вересні 2016 року, зараз триває та має закінчитись у червні 2017 року. А ось другий етап – «Проект розширення асортименту послуг туристичної агенції «Tasty Tour» (на базі ОНАХТ)» буде виконуватись у наступному навчальному році.

Доцент кафедри ІТ та КБ  Ю.К.Корнієнко