Заседание литературной гостиной на тему «Лови летючу мить життя»

Внимание!
28.10.2015 в 14:30 в  ауд.108 состоится заседание литературной гостиной для студентов ФИТиКБ на тему
«Лови летючу мить життя».

Студентам предлагаются для обсуждения следующие вопросы:

Розширене тематичне заняття (28.10.15., 5-та пара, Дв., ауд. 108)

«Лови летючу мить життя» (О. Олесь)

Питання

1. Чому себе пізнати найскладніше? Чому, попри це, себе все ж таки треба намагатися розуміти?

2. Розтлумачте вираз «Поспішай повільно» та поясніть пораду психологів «Не поспішайте жити». Чи узгоджується це з темою вечора?

3. Як слід спілкуватися, щоб потім не шкодувати про власні слова?

4. Як можна підтримати себе, якщо певні речі відбуваються не так, як нам хочеться?

4.1. Як мистецтво, зокрема література, підтримує нас?

4.1.1.        Наведіть мистецькі твори (кінофільми, твори живопису тощо), які відновлюють нашу життєву рівновагу. Поясніть, чому саме ці твори стали Вам у пригоді?

4.1.2.        Прочитайте уривки з творів (прозові і поетичні), які допомагають вам бути при духовному здоров’ї за умови будь-яких негараздів. Обґрунтуйте свій вибір.

1. Візьміть участь у вікторині «Згармонізуй власне життя».