ФАКУЛЬТЕТ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ И
КИБЕРБЕЗОПАСНОСТИ

Одесская национальная
академия пищевых технологий
Результаты

Група команд-переможців ІІІ етапу олімпіади з програмування,

2 група, Одеса, 2016

 

 

Група команд студентів педагогічних ВНЗ

 

1 місце - команда UCU_Socrative, Українського Католицького університету м. Львів

Сергій Ярославович Дубовик

Тарас Іванович Зелик

Олег Віталійович Смолкін

Тренер: Олесь Мар'янович Добосевич

 

2 місце - команда noBugsException*, національного педагогічного універсітета ім. M.П Драгоманова, м. Київ

 

Олексієнко Ілля

Майборода Юрій

Попов Олексій

Тренер: Біляй Юрій Петрович

 

3 місце - команда UCUlele, Українського Католицького університету м. Львів

Антон Андрійович Тарасов

Дзвенимира Ігорівна Яріш

Матвій Юрійович Ковтун

Тренер: Олесь Мар'янович Добосевич

 

Група команд економічних ВНЗ

 

Всі команди - переможці - представники Харківського національного Економічного університету

1 місце - команда KhNEU_K.O.S

 

Дмитро Геннадійович Смерчинський

Віталій Володимирович Обідейко

Євгеній Олексійович Канівець

Олександр Всеволодович Щербаков

 

2 місце - команда KhNEU- Infinfty

 

Олександр Сергійович Нарбут

Валерій Ігорович Константинов

Володимир Ігорович Ковтун

Олександр Всеволодович Щербаков

 

3 місце - команда KhNEU_KOPTeam

 

Артем Гамлетович Баляниця

Олександр Валерiйович Жуков

Максим Сергiйович Новiков

Олександр Всеволодович Щербаков

 

Група команд природничих ВНЗ

 

1 місце - команда    C++In14days, Одеської національної академії харчових технологій, м.Одеса 

Олександр Олександрович Пройденко

Богдан Євгенійович Шановський

Андрій Миколайович Латишев

Тренер: Антонова Альфія Раісівна

 

2 місце - команда DNURT_SudoSu, Дніпропетровського національного університета залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

 

Євгенія Едуардівна Ворошило

Владислав Аркадійович Тронько

Василь Дмитрович Нікітін

Тренер: Вадим Олександрович Андрющенко 

 

 3 місце - команда ThirdWheel*, Одеської національної академії харчових технологій, м. Одеса 

Олександр Сергійович Бодня

Анна Олександрівна Стукаленко

Артем Сергійович Богданов

Тренер: Антонова Альфія Раісівна

 

Переможці абсолютної першості.

І місце.

1 - C++In14days, команда Одеської національної академії харчових технологій, м.Одеса 

Олександр Олександрович Пройденко

Богдан Євгенійович Шановський

Андрій Миколайович Латишев

Тренер: Антонова Альфія Раісівна

 

ІІ місце.

1.команда KhNEU_K.O.S., Харківського національного Економічного університету

 

Дмитро Геннадійович Смерчинський

Віталій Володимирович Обідейко

Євгеній Олексійович Канівець

Тренер: Олександр Всеволодович Щербаков 

 

2.команда NTUU_KPI_Schmetterlinge,    Київського політехнічного університету

 

Шуліков Арсеній Владиславович

Мелентьєва Ада Денисівна

Мельничук Валентин Сергійович

Тренер: Ірина Василівна Назарчук

 

ІІІ місце.

1.команда UCU_Socrative, Українського Католицького університету м. Львів

 

Сергій Ярославович Дубовик

Тарас Іванович Зелик

Олег Віталійович Смолкін

Тренер: Олесь Мар'янович Добосевич

2.команда NULP_Disciples,  Національного університету "Львівська політехніка"

 

Роман Дмитрович Гультайчук

Максим Володимирович Тропець

Іван Іванович Волошин

Тренер: Юрій Вікторович Цимбал

 

3.команда ONU_The_Big_Coding_Theory, Одеського національного університету ім. Мечнікова

 

Анатолій Вадимович Осецимський

Марія Вячеславівна Лук'янова

Олена Олександрівна Наумова

Тренер: Олександр Сергійович Антоненко

 

Група команд учнів шкіл, коледжів, технікумів (ВНЗ 1-2 ступеню)

 

Всі команди Полтавської обласної спеціальної школи-інтернату при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. Макаренка

 

1 місце - команда POLIT2

Антон Владиславович Ципко

Микита Михайлович Гордя

Софія Валентинівна Мельник

Тренер: Валентин Іванович Мельник

 

2 місце - команда POLIT7

 

Сергій Миколайович Мазаєв

Марко Сергійович Гришечкін

Назарій Олександрович Деньга

Тренер: Валентин Іванович Мельник

 

3 місце - команда POLIT3

 

Юрій Юрійович Бугайчук

Назар Олександрович Жуіков

Мирослав Вікторович Малюсейко

Тренер: Валентин Іванович Мельник

 

Новости
30 Август 2017

О собрании студентов ФИТиКБ, поступивших после техникума
Внимание студентов факультета ИТиКБ всех специальностей, поступивших с дипломами младших специалистов после техникума! Общий сбор проводится 1 сентября в 13.00 в аудитории 312.
30 Август 2017

О сборе первокурсников 1 сентября
Внимание студентов ФИТиКБ, поступивших на 1 курс! Торжественная линейка посвящения первокурсников в студенты будет проводиться 1 сентября в 9.00 (сбор студентов факультета ИТиКБ в 8.45) в Академии пищевых технологий по адресу: Канатная, 112 (внутри двора возле памятника).
29 Август 2017

О поселении в общежитие студентов ФИТиКБ
Внимание студентов, нуждающихся в общежитии! Выдача документов на поселение в общежитие (ордера) будут производиться 30.08.2017 - 4.09.2017 заместителем декана ФИТиКБ Бойцовой Ольгой Сергеевной в деканате ФИТиКБ (ауд.310) на Дворянской, 1/3 (тел.7232216).