ФАКУЛЬТЕТ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ И
КИБЕРБЕЗОПАСНОСТИ

Одесская национальная
академия пищевых технологий
Объявляется конкурс стартапов на ФИТиКБ

Шановні студенти факультету інформаційних технологій та кібербезпеки!

В рамках тижня факультету кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки оголошує конкурс, де у кожного з Вас є шанс виграти портативний і потужний powerbank.
Безумовно всі Ви знаєте, що таке стартап, і у кожного були ідеї з цього приводу. Ми пропонуємо не тримати це в собі, а викласти суть своєї геніальної ідеї для стартапу, щоб позмагатися у винахідливості і майстерності презентації з іншими.

Умови такі: до 20 квітня включно необхідно описати свою ідею і відправити її на електронну пошту fitkb.2016@gmail.com. Обов’язково вкажіть  прізвище та ім’я, курс, групу та контактні дані. Дозволяється надсилати небільше 2-х ідей на конкурс від одного автора. Детальний опис, додаткові матеріали і якісний стиль оформлення конкурсної роботи помітно підвищують шанс на перемогу.  Нагородження відбудеться 21 квітня.

Новости
30 Август 2017

О собрании студентов ФИТиКБ, поступивших после техникума
Внимание студентов факультета ИТиКБ всех специальностей, поступивших с дипломами младших специалистов после техникума! Общий сбор проводится 1 сентября в 13.00 в аудитории 312.
30 Август 2017

О сборе первокурсников 1 сентября
Внимание студентов ФИТиКБ, поступивших на 1 курс! Торжественная линейка посвящения первокурсников в студенты будет проводиться 1 сентября в 9.00 (сбор студентов факультета ИТиКБ в 8.45) в Академии пищевых технологий по адресу: Канатная, 112 (внутри двора возле памятника).
29 Август 2017

О поселении в общежитие студентов ФИТиКБ
Внимание студентов, нуждающихся в общежитии! Выдача документов на поселение в общежитие (ордера) будут производиться 30.08.2017 - 4.09.2017 заместителем декана ФИТиКБ Бойцовой Ольгой Сергеевной в деканате ФИТиКБ (ауд.310) на Дворянской, 1/3 (тел.7232216).