Объявляется конкурс стартапов на ФИТиКБ

Шановні студенти факультету інформаційних технологій та кібербезпеки!

В рамках тижня факультету кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки оголошує конкурс, де у кожного з Вас є шанс виграти портативний і потужний powerbank.

Безумовно всі Ви знаєте, що таке стартап, і у кожного були ідеї з цього приводу. Ми пропонуємо не тримати це в собі, а викласти суть своєї геніальної ідеї для стартапу, щоб позмагатися у винахідливості і майстерності презентації з іншими.

Умови такі: до 20 квітня включно необхідно описати свою ідею і відправити її на електронну пошту fitkb.2016@gmail.com. Обов’язково вкажіть  прізвище та ім’я, курс, групу та контактні дані. Дозволяється надсилати небільше 2-х ідей на конкурс від одного автора. Детальний опис, додаткові матеріали і якісний стиль оформлення конкурсної роботи помітно підвищують шанс на перемогу.  Нагородження відбудеться 21 квітня.