Набір на віддалене стажування в IT компанії All Prices.

Logo2.jpg
All Prices - є провідною пошуковою системою знижок і розпродажів. На сьогоднішній день наша компанія працює в 3 країнах, де ми допомагаємо людям зручно вибирати одяг і купувати його за найвигіднішою ціною. В Україні у нас представлено більше пів мільйона товарних позицій одягу, взуття та аксесуарів з 15 найбільших онлайн магазинів. Наш сервіс є незамінним помічником, коли є мета вигідно купити сукні, джинси, кросівки і т.д. для багатьох відвідувачів.

Ми зростаємо, і в зв'язку з цим шукаємо молодих фахівців, які можуть внести свій вклад, щоб допомогти сервісу All Prices https://allprices.com.ua вийти на більш високий рівень.

На даний момент у нас відкриті віддалені стажування за наступними напрямками:

• молодший новинний редактор

• копірайтер / рерайтер

• адміністратор ресурсу

• помічник маркетолога

• тестувальник

• IT специалист

• junior програміст

Якщо ти молодий фахівець і у тебе є бажання навчатися, а також базові навички на одну з перерахованих вище спеціалізацій. Надсилай своє резюме за адресою info@allprices.com.ua з позначкою стажування. І ставай частиною віддаленої команди All Prices.

Logo2.jpg

Набор на удаленную стажировку в IT компании All Prices.

All Prices  - является ведущей поисковой системой скидок и распродаж. На сегодняшний день наша компания работаем в 3 странах, где мы помогаем людям удобно выбирать одежду и покупать ее по самой выгодной цене. В Украине у нас представлено более пол миллиона товарных позиций одежды, обуви и аксессуаров из 15 крупнейших онлайн магазинов. Наш сервис является незаменимым помощником когда есть цель выгодно купить платье, джинсы, кроссовки и т.д.  для тысяч посетителей в день.

Мы растем, и в этой связи ищем молодых специалистов, которые могут внести свой вклад, чтобы помочь сервису All Prices https://allprices.com.ua выйти на более высокий уровень.

В данный момент у нас открыта удаленная стажировка по следующим направлениям:

• тестировщик

• копирайтер / рерайтер

• младший новостной редактор

• администратор ресурса

• помощник маркетолога

• IT специалист

• junior программист

Если ты молодой специалист и у тебя есть желания обучаться, а так же базовые навыки на одну из вышеперечисленных специализаций. Присылай свое резюме по адресу info@allprices.com.ua с пометкой стажировка. И становись частью удаленной команды All Prices.