Конкурс партнерських проектів бізнесу та університетів

КОНКУРС ПАРТНЕРСЬКИХ ПРОЕКТІВ
БІЗНЕСУ ТА УНІВЕРСИТЕТІВ

Мета Конкурсу – збільшити кількість та якість партнерських проектів бізнесу та університетів.

Термін реалізації – до 15 березня

Учасники – студенти, викладачі.

Механіка Конкурсу:

1. Студенти та викладачі (індивідуально або командою) подають свою ідею партнерського проекту відповідно до форми обсягом не більше 2-х сторінок (Додаток 1). Заповнену форму заявки необхідно надіслати на електронну адресу oy@csr-ukraine.org

2. Проекти передаються на оцінку Ради Конкурсу (члени Лабораторії «Бізнес і університети» та члени Центру «Розвиток КСВ»).

3. За результатами оцінки представників Ради Конкурсу за критеріями:

- інноваційність – 20 балів;

- результативність (для компанії, ВУЗу, студентів/викладачів) – 40 балів;

- обґрунтований бюджет проекту – 20 балів

- масштабованість – 10

- сталість результатів – 10

буде визначено 3 кращі проекти (кількість може змінюватись на розсуд організаторів залежно від якості проектів). Інші учасники отримують зворотній зв’язок від компаній щодо своїх проектів.

4. Учасники, які ввійшли до трійки кращих, готують презентацію свого проекту у форматі Power Point (Prezi, відео тощо) для виступу перед представниками бізнесу. Для виступу надається 10 хв.

Центр «Розвиток КСВ» сприяє пошуку фінансування на проект і реалізації проекту.

5. Конкурс буде відбуватися 2 рази на рік.

Інформація про кращі проекти:

- презентується учасниками потенційно зацікавленим компаніям на спеціальному заході;

- презентується на IV Національному форумі «Бізнес і університети»;

- розміщується на сторінці конкурсу на сайті Центру «Розвиток КСВ» (csr-ukraine.org);

- розміщуються у CSR-review;

- розміщується на сторінці у Facebook Національного форуму «Бізнес і