ФАКУЛЬТЕТ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ И
КИБЕРБЕЗОПАСНОСТИ

Одесская национальная
академия пищевых технологий
График защиты дипломов на факультете ИТиКБ

Графік захисту дипломних робіт

на кафедрі Інформаційних технологій та кібербезпеки


 
за професійним спрямуванням «Інформаційні управляючі системи та технології»

Початок о 9.00, Дв-314

 


15.06

  1. Доценко Тетяна
  2. Макаренко Валерія
  3. Петрук Віталій
  4. Латишев Андрій
  5. Шановський Богдан
  6. Зимін Іван
  7. Кононенко Павло
  8. Мельничук Михайло
  9. Бичков Вадим
  10. Соловей Віталій

 

16.06

  1. Чухилевич Наталія
  2. Самчук Дмитро
  3. Ткачук Данило
  4. Лоран Сергій
  5. Котай Вадим
  6. Федорчук Павло
  7. Новіцька Крістіна
  8. Небивайлов Владислав
  9. Ісайко Владислав
  10. Штефан Всеволод

 

 

 

 

17.06

  1. Кожухар Олександр
  2. Сальський Дмитро
  3. Мацегор Артур
  4. Сорочан Роман
  5. Лозинський Михайло
  6. Форман Карина
  7. Стукаленко Анна
  8. Цирцакі Олександр
  9. Георгієв Руслан
  10. Паршенко Віктор

 

21.06

  1. Горинь Олександр
  2. Корабльов Віктор
  3. Борисенко Дмитро
  4. Іванов Валентин
  5. Давій Володимир
  6. Кравченко Олексій
  7. Олєйник Олег
  8. Соколюк Максим
  9. Кадніков Ігор
  10. Крупчинський Костя

 

 

 

 

22.06

  1. Кіров Ігор
  2. Додон Владислав
  3. Лихогляд Богдан
  4. Негода Андрій
  5. Раткова Олександра
  6. Селезньов Артур
  7. Ткачук Ірина
  8. Базан Артем
  9. Саєвський Дмитро

 

 

23.06

  1. Антонов В’ячеслав
  2. Валова Наталія
  3. Кулієв Назар
  4. Дупак Владислав
  5. Крук Іван
  6. Собчук Андрій
  7. Тронін Олександр
  8. Марочканич Олександр
  9. Фесюк Сергій
  10. Чигринов Владислав

 

24.06

  1. Канєв Дмитро
  2. Макараті Мохамед

 

 


Захист дипломних проектів спеціалістів

спеціальності «Інформаційні управляючі системи та технології»

Початок о 9.00, Дв-314

 


24.06

1. Братків Богдан

2. Стеблецький Олег

3. Воронов Анатолій

4. Мартинюк Дмитро

5. Болдецький Сергій

6. Ігнатьєв Євген

7. Гаврилюк Вадим

25.06

  1. Боярчук Юлія
  2. Гаджиєв Богдан
  3. Шестаченко Іван
  4. Надкернична Надія
  5. Лебедінський Олег
  6. Боровик Богдан
  7. Шафаренко Олексій


Графік захисту дипломних робіт

на кафедрі Комп’ютерної інженерії

 

Понеділок, 13 червня 2016 р.

Ауд.Дв-303, початок о 9.00

ПІБ студента

1

Лазановський Василь Анатолійович

2

Куличевський Андрій Євгенович

3

Россіп Олександр Анатолійович

4

Денісова (Ткачук) Ганна Миколаївна

5

Ткаченко Алла Олегівна

6

Клімук Юлія Євгенівна

7

Гладков Сергій Сергійович

8

Чумак Іван Ігорович

 

Вівторок, 14 червня 2016 р.

Ауд.Дв-303, початок о 9.00

ПІБ студента

1

Мальчев Іван Іванович

2

Кухарь Ігор Віталійович

3

Кошман Андрій Миколайович

4

Капсамун Денис Васильович

5

Постолов Іван Іванович

6

Кучинський Андрій Олегович

 


 

Четвер, 16 червня 2016 р

Ауд.Дв-303, початок о 9.00

ПІБ студента

1

Куба Юрій Олександрович

2

Куба Дмитро Олександрович

3

Кудрявцев Станіслав Сергійович

4

Мойсеєнко Вадим Анатолійович

5

Панасенко Богдан Олександрович

6

Полторак Андрій Петрович

 

Четвер, 23 червня 2016 р

Ауд.Дв-303, початок о 10.00

ПІБ студента

1

Денисюк Богдан Володимирович

2

Гуц Антон Юрійович

3

Сиволобов Андрій Миколайович 

4

Колесніченко Юлія Олександрівна

5

Нигрецкул Дмитро Олегович

6

Лукіянюк Михайло Миколайович

7

Райлян Максим Вікторович

8

Терьошин Олександр Володимирович

9

Добров Володимир Сергійович

10

Суріков Владислав Володимирович