День кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки на тижні факультету ІТтаКБ

18 квітня 2017 року кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки традиційно відсвяткувала день кафедри у рамках тижня факультету інформаційних технологій та кібербезпеки.

Привітати кафедру прийшли студенти, викладачі та дорогі гості випускники минулих років та представники IT компаній.

Святкування традиційно розпочалось привітанням завідувача кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки професора Плотнікова Валерія Михайловича.

Далі доцент кафедри Селіванова Алла Віталіївна представила презентацію про історію кафедри, діяльність та досягнення.

Кафедрою здійснюється підготовка фахівців спеціальності 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології  за професійними спрямуваннями  «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Інформаційні технології проектування». Студенти мають можливість навчатись на 2 кваліфікаційних рівнях бакалавр (1-4 курс, 4 роки навчання) та магістр (1-2 курс 5-й, 6-й роки навчання). В процесі навчання студенти можуть розвиватись у різних напрямках: теоретичному, практичному, науковому, суспільному, культурному. Також їм доступна міжнародна мобільність у вигляді програми подвійної магістратури із навчанням у Польщі та отриманням диплому міжнародного рівня. Викладання на кафедрі здійснюється висококваліфікованими викладачами. Всі викладачі постійно розвиваються, ведуть наукову діяльність, приймають участь у міжнародних конференціях, семінарах, вебінарах, підвищують кваліфікацію зокрема у школі вищої педагогічної майстерності ОНАХТ, проходять онлайн навчання, стажування в країнах ЄС та ін. Науковими пріоритетами кафедри є інтелектуальне управління, 3D моделювання, проектування, кібербезпека, розпізнавання образів та звука, розробка навчальних програм, тренажерів.
     Активна участь викладачів кафедри у науково-дослідній роботі суттєво підвищує не тільки їх професійний рівень, але й забезпечує більш якісну підготовку фахівців.

Далі традиційно відбулась зустріч успішних випускників кафедри із студентами. Вони розповіли студентам про свій шлях від диплома до успішного фахівця у сфері IT, відповіли на запитання, поділились досвідом яким питанням особливо варто приділити увагу у процесі навчання.

Далі відбулась презентація IT компаній та «тестова співбесіда в IT компанію».

Святкування дна кафедри як завжди пройшло цікаво та корисно.

Доцент кафедри ІТтаКБ Селіванова Алла